KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14334113
nr 1433 4113
Gunilla Digman-Wedel
(1932-2021), Sverige
Etsning, Karta över Waxholms Kommun. Signerad, daterad 1980. Bildmått: 40x50cm, yttermått inklusive ram: 53x73cm
Gunilla Digman-Wedel, svensk bildkonstnär född i Malmö 1932, död 2021.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:53:21
17/11 20:34:29
300 kr
22/11 16:48:54
22 nov
Gunilla Digman-Wedel
Läs mer om Gunilla Digman-Wedel